Elektronická podpora zápisů dětí do mateřských škol – Liberec
0. fáze - před začátkem vydávání žádostí
Počet vypsaných volných míst:0Počet mateřských škol:0

Mateřská škola "Lísteček", Vratislavice nad Nisou, příspěvková organizace

Adresa: 
Východní 270
PSČ: 
463 11
Městská část:
Liberec-Vratislavice nad Nisou
Telefon: 
733 340 148
Ředitel: 
Mgr. Dana Keltnerová
Adresa poskytování vzdělání: 
Východní 270

Informace školy

Žádost podejte POUZE 1x na sídlo organizace - tj.Východní 270. Rozdělení dětí na níže uvedená pracoviště je pouze v kompetenci ředitelky školy. a není součástí přijímacího řízení - "Zápisu".Děkuji

Mateřská škola je zařazena do sítě programu ŠKOLA PODPORUJÍCÍ ZDRAVÍ V ČR (garant programu - Státní zdravotní ústav).
Základní údaje o součástech:
Středisko Východní 270
Mateřská škola se nachází na poměrně klidném místě v katastru městského obvodu Liberec - Vratislavice nad Nisou v lokalitě Nová Ruda. Architektura této budovy je v klasickém stylu rodinného domku s kapacitou 77 dětí. 3 třídy jsou věkově smíšené. Součástí školy je školní jídelna s vlastní kuchyní .

Středisko Tanvaldská 282
Škola se nachází u hlavní silnice Tanvaldská v katastru Městského obvodu Liberec - Vratislavice nad Nisou ve směru z Liberce do Jablonce nad Nisou. Mateřská škola má kapacitu 50 dětí, které jsou rozděleny do dvou tříd. Součástí školy je školní jídelna s vlastní kuchyní .

Středisko Tanvaldská 1122
Budova školy se nachází v klidném prostředí "zámeckého parku" v katastru Městského obvodu Liberec - Vratislavice nad Nisou s vlastní menší zahradou vybavenou hracími prvky. Celková kapacita je 25 dětí - věkově smíšená třída. Součástí školy je školní jídelna s vlastní kuchyní.

Středisko Donská 1835
V říjnu 2018 nově otevřená mateřská škola v části Nová Ruda ve Vratislavicích nad Nisou. Budova, která je obehnaná fasádou z laminátu je rozdělená na 2 třídy, kdy se ale děti mohou pohybovat volně z jedné do druhé, obejít školu po ochozech s výhledy do přírodního okolí a také vyjít na venkovní terasu. Celková kapacita je 50 dětí - věkově smíšené třídy.. Součástí školy je i kuchyň s výdejnou ( svačiny si připravujeme sami, obědy se dováží).